Cyceron
"Wrogowie często mówią prawdę, przyjaciele nigdy."

Aktualności

Pochwały Dyrektora Szkoły

Więcej…

 

LEŚNICKA NOC MŁODYCH NAUKOWCÓW

W nocy z 9 na 10 grudnia 2011 r. odbyła się w naszym gimnazjum dość niekonwencjonalne zajęcia. Nauczyciele w ramach projektu "Aktywny w szkole - aktywny w życiu" zaproponowali chętnym uczniom nocne spotkanie z techniką, matematyką, sztuką oraz warsztaty kulinarne. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Program maratonu był bardzo urozmaicony, bogaty w świąteczne akcenty. Nasi Gimnazjaliści mając w pamięci słowa Alberta Einsteina "Osobowość kształtuje się nie przez piękne słowa lecz pracą i własnym wysiłkiem" chętnie rozwiązywali zadania i prezentowali efekty wytężonej pracy.

Więcej…

 

Próbny Egzamin Gimnazjalny

W dniach od 7 do 9 grudnia 2011 r. odbędzie się Próbny Egzamin Gimnazjalny. Poniżej przedstawiamy zastępstwa dla klas I i II w czasie egzaminu oraz  komisje egzaminacyjne w poszczególnych salach.

Więcej…

 

Przykładowy test do klasy bilingualnej

Więcej…

 

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU

Sprawozdanie z realizacji zajęć w ramach projektu „ Program zajęć rozwijających kompetencje kluczowe uczniów szkół gimnazjalnych województwa opolskiego w roku szkolnym 2010/2011”

Więcej…

 

Jesteśmy otwarci na Europę

Tradycją Publicznego Gimnazjum w Leśnicy  są wymiany międzynarodowe. W obecnym roku szkolnym czeka nas wizyta z zaprzyjaźnionej szkoły w Simmern w Nadrenii- Palatynacie.
Uczniowie z Niemiec gościli u nas w roku 2009,  z kolei my byliśmy w Simmern  już dwukrotnie,w roku 2008 i 2010. Będziemy wspólnie realizować projekt ekologiczny w ramach programuE-twinning( część zadań jest realizowana przez internet). Wiosną tego roku miała  również miejsce wymiana ze  Staatliche Realschule w Hirschaid w Bawarii.

Więcej…

 

Nasza strona otrzymała "Certyfikat strony przyjaznej młodzieży"

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>
Strona 14 z 15